WAAR BELEVING ONS SAMENBRENGT

Klooster 1, 3841 EN Harderwijk

info@filmhuisharderwijk.nl

WAAR BELEVING ONS SAMENBRENGT

Il primo giorno della mia vita

Datum en tijd: za 28 okt - 20:15

Regie: Paolo Genovese | ITA 2023 | 122 min

Een mysterieuze man geeft vier vreemden die op het punt staan zelfmoord te plegen een kans om te zien hoe het leven zou zijn zonder hen.

Delen op social media

Il primo giorno della mia vita

Kan je iemand van zelfmoord weerhouden door diegene een blik in de toekomst te gunnen? . Vlak voordat ze op het punt staan zichzelf van het leven te beroven, haalt een vreemdeling vier voor elkaar onbekenden over om een pact te sluiten: hij zal ze laten zien wat er zal gebeuren wanneer ze er niet meer zouden zijn. Hij toont ze een week lang wat ze zouden verliezen en wat de reactie van hun dierbaren op hun dood zal zijn. Na die week zullen ze een beslissing moeten nemen: wordt hun laatste dag de eerste van een nieuw leven?

Reserveren

Let op: bij de tweede stap in het reserveerproces (dus na het kiezen van de stoel(en)) krijg je de mogelijkheid om aan te geven of je donateur bent of niet. Meer informatie over de nieuwe manier van reserveren lees je op de pagina Informatie over het reserveren via de plattegrond.

Op de hoogte blijven?

Wil je op de hoogte blijven van ons programma? Schrijf je hier dan in.